60 Cm 1 1/2 Galvaniz Örgülü Dirsekli Fleks Hortum
%46
985,04 TL
1.824,14 TL
Kategori
Stok Kodu
PRM-60-CM-1 1/2''-10-BAR-GALVANİZ-ÖRGÜLÜ-DİRSEKLİ-FLEKS-HORTUM
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
33,50 USD + KDV
Havale
955,49 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 106,50 TL den başlayan taksitlerle!!
GALVANİZ ÖRGÜLÜ DİRSEKLİ FLEKS HORTUM
GALVANİZ ÖRGÜLÜ HİDROFOR BAĞLANTI HORTUMU
60 Cm 1 1/2" Dirsekli Fleks Hortum Malzeme Özellikleri |
|
| Model | 60 Cm 1 1/2" Dirsekli Fleks Hortum |
| Örgü Teli ve Kelepçe | Galvaniz |
| Boru ve Dirsek | Galvaniz |
| Somun ve Nipel | Galvaniz |
| İç Hortum | EPDM |
| Conta | NBR |
60 Cm 1 1/2" Dirsekli Fleks Hortum Teknik Özellikleri |
|
| Model | 60 Cm 1 1/2" Dirsekli Fleks Hortum |
| Hortum Uzunluğu | 60 cm |
| Bağlantı Çapı | 1 1/2" |
| Maks Basınç | 10 Bar |
| Ağırlık | 1.5 kg |
| Maksimum Çalışma Sıcaklığı | -10oC - +110oC |
60 cm 1 1/2 galvaniz örgülü dirsekli fleks hortum özellikleri ve kullanım alanları
- Hidrofor sistemlerine ve denge tankına bağlamak kolay ve hızlıdır.
- Fleks hortum ile bağlanan tankların takılması ve sökülmesi son derece kolaydır.
- Galvaniz tel ile örülmüş hortumlar son derece sağlamdır.
- Fleks hortumun dirsekli tarafı oynar rekorludur. Diğer tarafda düz tip olup dış dişli bağlantıya sahiptir.
- Fleks hortumun boyu nipel tarafının en ucundan dirsek dahil rekor kısmına kadar ölçülür.
- Hidrofor pompası ile hidrofor tankı bağlantısı olarak kullanılmak üzere Prm 60 cm 1 1/2" Dirsekli Fleks Hortum Prm Fleks Hortum ve Fleks Hortum çeşitleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Çalışma Basıncı | : | 10 Bar |
| Bağlantı Ölçüsü | : | 1 1/2" |
| YP - Uzunluğu | : | 60 cm |
| Fleks Hortum Bğlantı Şekli | : | Dirsekli |
| Fleks Hortum Örgü Malzemesi | : | Galvaniz |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.