Bosch F1300 W 100 Plastik Banyo Aspiratörü - 10 cm Çap
%30
1.112,06 TL
1.588,66 TL
Stok Kodu
BOSCH-F1300-W-100
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
25,00 EUR + KDV
Havale
1.089,82 TL
(%2,00 havale indirimi)
* 120,24 TL den başlayan taksitlerle!!
BOSCH F1300 W 100 ASPİRATÖR FAN
BOSCH F1300 W 100, 220 VOLT, 10 CM ÇAPINDA, PLASTİK BANYO ASPİRATÖRÜ
Bosch F1300 W 100 Plastik Banyo Aspiratörü Malzeme Özellikleri |
|
| Aspiratör Fan Modeli | F1300 W 100 Plastik Banyo Aspiratörü |
| Fan Motor Gücü | 10 W |
| Devir Hızı | - |
| Gerilim | 230 Volt (monofaze) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Pervane Malzemesi | Plastik |
| Pervane Tipi | Aksiyel Pervane |
| Pervane Adedi | - |
| Motor Koruma Sınıfı | IPX4 |
| Ağırlık | 0,49 kg |
Bosch F1300 Aspiratör Özellikleri |
|||||
| Model | Gerilim (V) | Akım (mA) | Güç (W) | Debi (m3/h) | Ses (dB) |
| F1300 | 230 | 61 | 10 | 98 | 35 |

Bosch F1300 Banyo-Wc Fanı Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Bosch F1300 W 100;
- Bosch Aspiratör, havalandırma alanında uzman çözümler sunan bir Alman markasıdır. Bosch ürünleri modern, güvenilir, enerji verimli ve dengeli bir teknik performansa sahiptir ve dünyanın önde gelen laboratuvarlarından alınan test sonuçlarıyla ispatlanmıştır.
- İnce ön panelleri sayesinde fonksiyonel ve verimli bir havalandırma sağlar.
- EU 1253/2014 yönetmeliği ve ERP direktifine uygundur.
- Klasik duvar tipi Fan Bosch F1300 W 100 serisi fanlar ev, ofis, mağaza gibi alanlarda duvar bağlantısı icin tasarlanmıştır. 100 mm, 120 mm ve 150 mm olmak üzere 3 farklı çaptaki havalandırma kanallarında kullanım için uygundur.
- Maksimum 98 m3/saat debisine sahip, 10 cm çapında, 10 wat, monofaze (220 V) motorlu, plastik kare gövdeli, klasik plastik banyo tipi aspiratör fan F1300 W 100 Bosch Aspiratör Fan , Plastik Aspiratör , Banyo Aspiratörü ve tüm Aspiratör ve Fan ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Voltaj | : | 220 |
| Debi (m3/h) | : | 0-100 |
| Bağlantı Çapı | : | 100 |
| Gövde Biçimi | : | Kare |
| Pervane Tipi | : | Aksiyel |
| Kanat Sayısı | : | 5 |
| Gövde Malzemesi | : | Plastik |
| Pervane Malzemesi | : | Plastik |
| Fan Menşei | : | Almanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.