Bosch F1500 W 125 Plastik Banyo Aspiratörü - 12,5 cm Çap
%30
2.090,67 TL
2.986,67 TL
Stok Kodu
BOSCH-F1500-W-125
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
47,00 EUR + KDV
Havale
2.048,86 TL
(%2,00 havale indirimi)
* 226,04 TL den başlayan taksitlerle!!
BOSCH F1500 W 125 ASPİRATÖR FAN
BOSCH F1500 W 125, 220 VOLT, 12.5 CM ÇAPINDA, PLASTİK BANYO ASPİRATÖRÜ
Bosch F1500 W 125 Plastik Banyo Aspiratörü Malzeme Özellikleri |
|
| Aspiratör Fan Modeli | F1500 W 125 Plastik Banyo Aspiratörü |
| Fan Motor Gücü | 18 W |
| Devir Hızı | - |
| Gerilim | 230 Volt (monofaze) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Pervane Malzemesi | Plastik |
| Pervane Tipi | Aksiyel Pervane |
| Pervane Adedi | - |
| Motor Koruma Sınıfı | IP24 |
| Ağırlık | 0,67 kg |
Bosch F1500 W 125 Aspiratör Özellikleri |
|||||
| Model | Gerilim (V) | Akım (mA) | Güç (W) | Debi (m3/h) | Ses (dB) |
| F1500 W 125 | 230 | 182 | 18 | 182 | 45 |

Bosch F1500 Banyo-Wc Fanı Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Bosch F1500 W 125;
- Bosch Aspiratör, havalandırma alanında uzman çözümler sunan bir Alman markasıdır. Bosch ürünleri modern, güvenilir, enerji verimli ve dengeli bir teknik performansa sahiptir ve dünyanın önde gelen laboratuvarlarından alınan test sonuçlarıyla ispatlanmıştır.
- İnce ön panelleri sayesinde fonksiyonel ve verimli bir havalandırma sağlar.
- EU 1253/2014 yönetmeliği ve ERP direktifine uygundur.
- Banyo tipi Fan Bosch F1500 W 125 serisi fanlar ev, ofis, mağaza gibi alanlarda duvar bağlantısı icin tasarlanmıştır. Hem klasik hem de şık görünüme sahip fanlar 100 mm ve 125 mm olmak üzere 2 farklı çapta sunulur ve kolay kullanımıyla öne çıkar. Fan F1500 rutubete, kötü kokulara ve küfe karşı mükemmel çözüm sağlar. Fan F1500 DH serisi fanlar, nem sensörü ve kapanma fonksiyonu ile etkili banyo havalandırması için idealdir.
- Maksimum 182 m3/saat debisine sahip, 12.5 cm çapında, 18 wat, monofaze (220 V) motorlu, plastik kare gövdeli, klasik plastik banyo tipi aspiratör fan F1500 W 125 Bosch Aspiratör Fan , Plastik Aspiratör , Banyo Aspiratörü ve tüm Aspiratör ve Fan ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Voltaj | : | 220 |
| Debi (m3/h) | : | 0-100, 101-250 |
| Bağlantı Çapı | : | 125 |
| Gövde Biçimi | : | Kare |
| Pervane Tipi | : | Aksiyel |
| Kanat Sayısı | : | 5 |
| Gövde Malzemesi | : | Plastik |
| Pervane Malzemesi | : | Plastik |
| Fan Menşei | : | Almanya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.