Elicent Eco Line 150 A Otomatik Panjurlu Banyo Fanı - 15 cm Çap
%25
4.670,65 TL
6.227,53 TL
Kategori
Stok Kodu
ELICENT-ECO-LINE-150-A
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
98,00 EUR + KDV
Havale
4.577,24 TL
(%2,00 havale indirimi)
* 504,99 TL den başlayan taksitlerle!!
ELICENT ECO LINE 150 A ASPİRATÖR FAN
ELICENT ECO LINE 150 A, 220 VOLT, 15 CM ÇAPINDA, PLASTİK OTOMATİK PANJURLU BANYO FANI
Elicent Eco Line 150 A Plastik Banyo Aspiratörü Malzeme Özellikleri |
|
| Aspiratör Fan Modeli | Eco Line 150 A Plastik Banyo Fanı |
| Fan Motor Gücü | 25 W |
| Devir Hızı | - |
| Gerilim | 230 Volt (monofaze) |
| Gövde Malzemesi | Plastik |
| Pervane Malzemesi | Plastik |
| Pervane Tipi | Aksiyel Pervane |
| Pervane Adedi | - |
| Motor Koruma Sınıfı | IPX4 |
| Ağırlık | 1 kg |
Elicent Eco Line 150 A Aspiratör Özellikleri |
|||||
| Model | Gerilim (V) | Basınç (Pa) | Güç (W) | Debi (m3/h) | Ses (dB) |
| Eco Line 150 A | 230 | 71 | 25 | 295 | 43.9 |

Elicent Eco Line 150 A Otomatik Panjurlu Aspiratör Fan Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Elicent Eco Line 150 A;
- Elicent ECO LINE serisi; banyo, WC, duş, çamaşır odası ve mutfak gibi ıslak hacimlerde kısa kanal uygulamaları (3 metreye kadar) için geliştirilmiş duvar, tavan ve pencere tipi aksiyal havalandırma fanlarıdır. Estetik tasarımı, düşük ses seviyesi ve IPX4 koruması ile güvenilir ve verimli bir çözüm sunar.
- GF (sabit ızgara), GG (yer çekimli panjur) ve A (otomatik panjur) olmak üzere farklı versiyonları mevcuttur.
- IPX4 koruma: su sıçramalarına karşı dayanım; ıslak hacim kullanımlarına uygunluk.
- Avrupa ErP 2009/125/CE ve EU 1253/2014 yönetmeliklerine uygun.
- Maksimum 295 m3/saat debisine sahip, 15 cm çapında, 25 wat, monofaze (220 V) motorlu, plastik kare gövdeli, otomatik panjurlu banyo fanı Eco Line 150 A Elicent Fan , Plastik Aspiratör , Banyo Aspiratörü ve tüm Aspiratör ve Fan ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
- Elicent Eco Line 150 A fan teknik özellikleri.pdf
| Voltaj | : | 220 |
| Debi (m3/h) | : | 0-100, 101-250, 251-500 |
| Bağlantı Çapı | : | 150 |
| Gövde Biçimi | : | Kare |
| Pervane Tipi | : | Aksiyel |
| Kanat Sayısı | : | 5 |
| Gövde Malzemesi | : | Plastik |
| Pervane Malzemesi | : | Plastik |
| Fan Menşei | : | İtalya |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.