Mirox 1 1/2 Çekvalfli Küresel Vana İç Diş
%46
3.499,09 TL
6.479,79 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-1 1/2''-Çekvalfli-Küresel-Vana-İç-Diş
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
119,00 USD + KDV
Havale
3.394,12 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 378,32 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 1 1/2" ÇEKVALFLİ KÜRESEL VANA
1 1/2" GİRİŞ - ÇIKIŞ, İÇ DİŞ
Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Kol Malzemesi | Alüminyum |
| Gövde İçi Klape | Pirinç (Sarı) |
| Yay Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana |
| Bağlantı | 1 1/2" |
| Çalışma Basıncı | 16 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana |
||
| Model | Çalışma Basıncı | Ağırlık (kg) |
| Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana | 16 bar | 1 |
Mirox 1 1/2 Çekvalfli Küresel Vana İç Diş Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- İçinden geçen sıvının tek yönlü olarak geçişini sağlıyan tesisat elamanıdır.Aksi yöndeki akışı otamatik olarak durdurarak istenmeyen akışı durdurur.
- Boru içinde yalnızca bir yöne geçiş istenen durumlarda tesisata takılmalıdır.
- Çekvalf ve küresel vananın birleşimidir.
- Küre içine yerleştirilmiş çekvalf mekanizması tamamen pirinçtir.
- Tamamı pirinç olan ürün buharlı ve yüksek ısı için kullanıma uygundur.
- Küresel vana gövdesinde bulunan manometre çıkışı ile akış basıncı görülür.
- Akış yolu tam geçiş TS EN 13547'ye uygundur.
- Diş tipi EN ISO 228-1'e uygundur.
- Tasarımı özeldir.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 1 1/2" Çekvalfli Küresel Vana İç Diş Bağlantı Elemanları Mirox , Çekvalfli Küresel Vana ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 1-1/2'' |
| Menşei | : | Türkiye |
| Diş | : | İç |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.