Mirox 1 1/2 Glenli Çekvalf (Flanşlı)(Mas Daf Tipi)
%46
1.552,54 TL
2.875,07 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-1 1/2''-Glenli-Çekvalf-Mas-Daf-Tipi
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
52,80 USD + KDV
Havale
1.505,96 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 167,86 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 1 1/2" GLENLİ ÇEKVALF
1 1/2" GİRİŞ - ÇIKIŞ, MAS DAF TİPİ
Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Gövde İçi Klape | Plastik |
| Yay Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf |
| Uzunluk | 95 mm |
| Bağlantı | 1 1/2" |
| Çalışma Basıncı | 20 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -15Co / +60oC |
Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf |
||
| Model | Uzunluk | Ağırlık (kg) |
| Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf | 95 mm | 1 |
Mirox 1 1/2 Glenli Çekvalf Mas Daf Tipi Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Bu bağlantı elemanı pompa ve hidroforların emiş yada basış hattına takılır.
- Kompakt bir üründür, sadece gövde üzerine flanş, manşon ve çekvalf elemanlarının birleşimidir.
- Bağlantı boyunun küçülmesini ve hidroforun daha derli toplu olmasını sağlar.
- Pompa ve hidrofor sistemlerinde, özellikle iki pompalı üç ve dört pompalı hidroforların pompalarının basma hattı ağzına takılmaktadır.
- İçinden geçen sıvının tek yönlü olarak geçişini sağlıyan tesisat elamanıdır.Aksi yöndeki akışı otamatik olarak durdurarak istenmeyen akışı durdurur.
- Boru içinde yalnızca bir yöne geçiş istenen durumlarda tesisata takılmalıdır.
- Hidrofor işleyişlerinde hidrofor ile su deposu ortasına takılarak basınçlandırılan suyun depoya geri gitmesini engeller.
- Çekvalf konulması es geçilen hidroforlar da pompa boşyere sürekli çalışır ve otomatiğe bağlamaz.
- Şebeke suyunun tesisata bağlı olduğu hidrofor sistemlerinde hidrofor tarafından basıçlandırılan sıvının şebeke basıncına karşı kazanarak şebekeye gitmesine mani olur.
- Montaj süresini kısaltır.
- Hidrofor boyutlarını küçültür.
- Bağlantı fittings sayısını azaltır ve maliyeti düşürür.
- Çok sessiz ve vuruntusuz çalışma.
- Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlüdür.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 1 1/2" Glenli Çekvalf Mas Daf Tipi Bağlantı Elemanları Mirox , Glenli Çekvalf ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 1-1/2'' |
| Menşei | : | Türkiye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.