Mirox 1 1/4 Glenli Küresel Vana (Flanşlı)
%46
1.549,60 TL
2.869,62 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-1 1/4''-Glenli-Flanşlı-Küresel-Vana
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
52,70 USD + KDV
Havale
1.503,11 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 167,54 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 1 1/4" GLENLİ - OVAL FLANŞLI KÜRESEL VANA
1 1/4" GİRİŞ - ÇIKIŞ
Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Kol Malzemesi | Galvenize Çelik |
Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana |
| Uzunluk | 69 mm |
| Bağlantı | 1 1/4" |
| Çalışma Basıncı | 20 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -15Co / +60oC |
Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana |
||
| Model | Uzunluk | Ağırlık (kg) |
| Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana | 69 mm | 1 |
Mirox 1 1/4 Glenli Küresel Vana Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Bu bağlantı elemanı pompa ve hidroforların emiş yada basış hattına takılır.
- Kompakt bir üründür, sadece gövde üzerine flanş, manşon ve çekvalf elemanlarının birleşimidir.
- Bağlantı boyunun küçülmesini ve hidroforun daha derli toplu olmasını sağlar.
- Pompa ve hidrofor sistemlerinde, özellikle iki pompalı üç ve dört pompalı hidroforların pompalarının basma hattı ağzına takılmaktadır.
- Tam geçişli ve yüksek akış kapasitesi.
- Çok düşük basınç kaybı.
- Yüksek ve alçak basınçta mükemmel sızdırmazlık.
- Montaj süresini kısaltır.
- Hidrofor boyutlarını küçültür.
- Bağlantı fittings sayısını azaltır ve maliyeti düşürür.
- Çok sessiz çalışma.
- Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlüdür.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 1 1/4" Glenli Küresel Vana Bağlantı Elemanları Mirox , Glenli Küresel Vana ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 1-1/4'' |
| Menşei | : | Türkiye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.