Mirox 1 1/4 Rekorlu Çekvalf
%46
985,04 TL
1.824,14 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-1 1/4''-Rekorlu-Çekvalf
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
33,50 USD + KDV
Havale
955,49 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 106,50 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 1 1/4" REKORLU ÇEKVALF
1 1/4" GİRİŞ - ÇIKIŞ
Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Gövde İçi Klape | Plastik |
| Yay Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf |
| Uzunluk | 103 mm |
| Bağlantı | 1 1/4" |
| Çalışma Basıncı | 16 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf |
||
| Model | Uzunluk | Ağırlık (kg) |
| Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf | 103 mm | 1 |
Mirox 1 1/4 Rekorlu Çekvalf Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- İçinden geçen sıvının tek yönlü olarak geçişini sağlıyan tesisat elamanıdır.Aksi yöndeki akışı otamatik olarak durdurarak istenmeyen akışı durdurur.
- Boru içinde yalnızca bir yöne geçiş istenen durumlarda tesisata takılmalıdır.
- Hidrofor işleyişlerinde hidrofor ile su deposu ortasına takılarak basınçlandırılan suyun depoya geri gitmesini engeller.
- Çekvalf konulması es geçilen hidroforlar da pompa boşyere sürekli çalışır ve otomatiğe bağlamaz.
- Şebeke suyunun tesisata bağlı olduğu hidrofor sistemlerinde hidrofor tarafından basıçlandırılan sıvının şebeke basıncına karşı kazanarak şebekeye gitmesine mani olur.
- Isıtma sistemlerinde de sirkülasyonun aksi yöne oluşmasını engeller.
- Sıcak soğuk su, hava kompresörleri ve yağlarda kullanılabilir.
- Aerodinamik akış tasarımı sayesinde minumum basınç kaybı.
- Tam geçiş ve yüksek akış kapasitesi.
- Yüksek ve alçak basınçta mükemmel sızdırmazlık.
- Çok sessiz ve vuruntusuz çalışma.
- Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlüdür.
- Rekorlu bağlantısı ile montajda avantaj sağlar.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 1 1/4" Rekorlu Çekvalf Bağlantı Elemanları Mirox , Rekorlu Çekvalf ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 1-1/4'' |
| Menşei | : | Türkiye |
| Diş | : | Dış |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.