Mirox 1 Dik Yaylı Sessiz Çekvalf Dış Diş
%46
470,47 TL
871,23 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-1''-Dik-Yaylı-Sessiz-Çekvalf-Dış-Diş
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
16,00 USD + KDV
Havale
456,35 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 50,87 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 1" DİK YAYLI SESSİZ ÇEKVALF
1" GİRİŞ - ÇIKIŞ, DIŞ DİŞ
Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf Dış Diş |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Gövde İçi Klape | Plastik |
| Yay Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf Dış Diş |
| Uzunluk | 71 mm |
| Bağlantı | 1" |
| Çalışma Basıncı | 16 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf |
||
| Model | Uzunluk | Ağırlık (kg) |
| Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf | 71 mm | 1 |
Mirox 1 Dik Yaylı Sessiz Çekvalf Dış Diş Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- İçinden geçen sıvının tek yönlü olarak geçişini sağlıyan tesisat elamanıdır.Aksi yöndeki akışı otamatik olarak durdurarak istenmeyen akışı durdurur.
- Boru içinde yalnızca bir yöne geçiş istenen durumlarda tesisata takılmalıdır.
- Hidrofor işleyişlerinde hidrofor ile su deposu ortasına takılarak basınçlandırılan suyun depoya geri gitmesini engeller.
- Çekvalf konulması es geçilen hidroforlar da pompa boşyere sürekli çalışır ve otomatiğe bağlamaz.
- Şebeke suyunun tesisata bağlı olduğu hidrofor sistemlerinde hidrofor tarafından basıçlandırılan sıvının şebeke basıncına karşı kazanarak şebekeye gitmesine mani olur.
- Isıtma sistemlerinde de sirkülasyonun aksi yöne oluşmasını engeller.
- Sıcak soğuk su, hava kompresörleri ve yağlarda kullanılabilir.
- Aerodinamik akış tasarımı sayesinde minumum basınç kaybı.
- Tam geçiş ve yüksek akış kapasitesi.
- Yüksek ve alçak basınçta mükemmel sızdırmazlık.
- Çok sessiz ve vuruntusuz çalışma.
- Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlüdür.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 1" Dik Yaylı Çekvalf Bağlantı Elemanları Dış Diş Mirox , Yaylı Dik Çekvalf ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 1'' |
| Menşei | : | Türkiye |
| Diş | : | Dış |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.