Mirox 2 Glenli Küresel Vana (Flanşlı)
%46
2.484,65 TL
4.601,20 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-2''-Glenli-Flanşlı-Küresel-Vana
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
84,50 USD + KDV
Havale
2.410,11 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 268,64 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 2" GLENLİ - OVAL FLANŞLI KÜRESEL VANA
2" GİRİŞ - ÇIKIŞ
Mirox 2" Glenli Küresel Vana Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 2" Glenli Küresel Vana |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Kol Malzemesi | Galvenize Çelik |
Mirox 2" Glenli Küresel Vana Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 2" Glenli Küresel Vana |
| Uzunluk | 92 mm |
| Bağlantı | 2" |
| Çalışma Basıncı | 20 bar |
| Ağırlık | 1.5 kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -15Co / +60oC |
Mirox 2" Glenli Küresel Vana |
||
| Model | Uzunluk | Ağırlık (kg) |
| Mirox 2" Rekorlu Küresel Vana | 92 mm | 1.5 |
Mirox 2 Glenli Küresel Vana Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- Bu bağlantı elemanı pompa ve hidroforların emiş yada basış hattına takılır.
- Kompakt bir üründür, sadece gövde üzerine flanş, manşon ve çekvalf elemanlarının birleşimidir.
- Bağlantı boyunun küçülmesini ve hidroforun daha derli toplu olmasını sağlar.
- Pompa ve hidrofor sistemlerinde, özellikle iki pompalı üç ve dört pompalı hidroforların pompalarının basma hattı ağzına takılmaktadır.
- Tam geçişli ve yüksek akış kapasitesi.
- Çok düşük basınç kaybı.
- Yüksek ve alçak basınçta mükemmel sızdırmazlık.
- Montaj süresini kısaltır.
- Hidrofor boyutlarını küçültür.
- Bağlantı fittings sayısını azaltır ve maliyeti düşürür.
- Çok sessiz çalışma.
- Dayanıklı malzemesi ile uzun ömürlüdür.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 2" Glenli Küresel Vana Bağlantı Elemanları Mirox , Glenli Küresel Vana ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 2'' |
| Menşei | : | Türkiye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.