Mirox 2 x 1 1/2 Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana
%46
5.527,97 TL
10.236,98 TL
Kategori
Stok Kodu
Mirox-2'' x 1 1/2''-Çekvalfli-Rekorlu-Küresel-Vana
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
188,00 USD + KDV
Havale
5.362,13 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 597,68 TL den başlayan taksitlerle!!
MİROX 2" x 1 1/2" ÇEKVALFLİ REKORLU KÜRESEL VANA
2" GİRİŞ - 1 1/2" ÇIKIŞ
Mirox 2" x 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana Malzeme Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 2" x 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana |
| Gövde Malzemesi | Pirinç (Sarı) |
| Kol Malzemesi | Alüminyum |
| Gövde İçi Klape | Pirinç (Sarı) |
| Yay Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
Mirox 2" x 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana Teknik Özellikleri |
|
| Parçaları Modeli | Mirox 2" x 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana |
| Bağlantı | 2" - 1 1/2" |
| Çalışma Basıncı | 16 bar |
| Ağırlık | 1 kg |
Mirox 2" x 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana |
||
| Model | Çalışma Basıncı | Ağırlık (kg) |
| Mirox 2" - 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana | 16 bar | 1.5 |
Mirox 2 x 1 1/2 Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana Bağlantı Elemanları Özellikleri ve Kullanım Alanları
- İçinden geçen sıvının tek yönlü olarak geçişini sağlıyan tesisat elamanıdır.Aksi yöndeki akışı otamatik olarak durdurarak istenmeyen akışı durdurur.
- Boru içinde yalnızca bir yöne geçiş istenen durumlarda tesisata takılmalıdır.
- Çekvalf ve küresel vananın birleşimidir.
- Küre içine yerleştirilmiş çekvalf mekanizması tamamen pirinçtir.
- Tamamı pirinç olan ürün buharlı ve yüksek ısı için kullanıma uygundur.
- Küresel vana gövdesinde bulunan manometre çıkışı ile akış basıncı görülür.
- Rekorlu bağlantısı sayesinde montajda kolaylık sağlar.
- Akış yolu tam geçiş TS EN 13547'ye uygundur.
- Diş tipi EN ISO 228-1'e uygundur.
- Tasarımı özeldir.
- Hidrofor sistemlerinde bağlantı elamanı olarak kullanılmak üzere Mirox 2" - 1 1/2" Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana Bağlantı Elemanları Mirox , Çekvalfli Rekorlu Küresel Vana ve Tesisat Malzemeleri ürünleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Malzeme Tipi | : | Sarı (Pirinç) |
| Bağlantı Çapı | : | 2'' |
| Menşei | : | Türkiye |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.