Sumak SHT 24 A 1000/7 EY Elektrikli Yangın Hidroforu
%34
79.405,92 TL
120.312,00 TL
Stok Kodu
SUMAK-SHT-24A-1000/7-EY
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
100.260,00 TL + KDV
Havale
77.817,80 TL (%2,00 havale indirimi)
* 8.585,32 TL den başlayan taksitlerle!!
Stok için tel açınız
SUMAK SHT 24A 1000/7 EY YANGIN HİDROFORU
SHT-24 A, ELEKTRİKLİ, BİR POMPALI, 2 INC, 10 HP YANGIN HİDROFORU
Sumak SHT-EY Yangın Hidroforu Malzeme Özellikleri
Pompa Modeli SHT 24 A 1000/7 Yangın Hidroforu
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik - AISI 304
Çark Plastik (Noryl)
Mil Paslanmaz Çelik - AISI 420
Sızdırmazlık Mekanik Salmastra (Seramik-Karbon)
Sumak SHT-EY Yangın Hidroforu Teknik Özellikleri
Motor Gücü 7.5 kW - 10 HP
Gerilim 380 Volt (Trifaze)
Motor Hızı 2900 d/d
Koruma Sınıfı IP 54
İzolasyon Sınıfı F
Sıvı Basma Sıcaklığı 0-45oC
Kollektör Ölçüleri 2"
Çalışma Basıncı 6-8 bar
Maksimum Debi 18 m3/h
Joker Pompa Yok
SHT-EY Sumak Hidrofor Özellikleri ve Basma Değerleri
Model Güç Volt Kademe Giriş - Çıkış 60 mSS 80 mSS
SHT-24A 1000/7 7.5 kW - 10 HP 380 7 2" 1x18 m3/h 1x12 m3/h
Sumak SHT-24A-1000/7-EY Yangın Hidrofor Özellikleri
Sumak SHT Elektrikli Yangın Hidrofor Kullanım Alanları ve Özellikleri
  • Yaklaşık 8 bar basınç gerektiren durumlarda
Yangın Hidrofor Voltaj : 380
Yangın Hidrofor Güç Aralığı (HP) : 8-15,99
Yangın Hidrofor Pompa Duruşu : Dikey
Yangın Hidrofor Emme Çapı : 2"
Yangın Hidrofor Basma Çapı : 2"
Yangın Hidrofor Basınç : 0-30, 30-40, 40-50, 50-60, 60-70, 70-80
Yangın Hidrofor Debi (m3/h) : 0-3, 3.1-5, 5.1-7, 7.1-9, 9.1-12, 12.1-15, 15.1-20
Yangın Hidrofor Gövde Malzemesi : Paslanmaz-304
Yangın Hidrofor Çark Malzemesi : Plastik (Noryl)
Yangın Hidrofor Adedi : 1
Yangın Hidrofor Menşei : Türkiye
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sumak SHT 24 A 1000/7 EY Elektrikli Yangın Hidroforu Sumak SHT 24A 1000/7 EY Elektrikli Yangın Hidroforu Özellikleri - Sumak SHT 24A 1000/7 Yangın Hidroforu Ölçüleri - Sumak SHT 24A 1000/7 Trifaze Yangın Hidroforu Fiyatı - 8 bar 10 HP Yangın Hidroforu Fiyatı SUMAK-SHT-24A-1000/7-EY