WATER SOUND SP2200T Santrifüj Pompa
%46
14.885,78 TL
27.566,26 TL
Kategori
Stok Kodu
WATER-SOUND-SP2200T
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
513,00 USD + KDV
Havale
14.439,21 TL
(%3,00 havale indirimi)
* 1.609,44 TL den başlayan taksitlerle!!
WATER SOUND SP2200T SANTRİFÜJ POMPA
2" GİRİŞ - 11/2 ÇIKIŞ, TRİFAZE, 3 HP SANTRİFÜJ POMPA
Water Sound SP2200T Pompa Malzeme Özellikleri |
|
| Pompa Modeli | SP2200T Santrifüj Pompa |
| Gövde Malzemesi | GG 25 Demir Döküm |
| Çark | Paslanmaz Çelik çarklı - AISI 304 |
| Mil | Paslanmaz Çelik - AISI 420 |
| Sızdırmazlık | Mekanik Salmastra - Seramik / Karbon |
| Ağırlık | 20 kg |
| Flatör (Şamandıra) | Yok |
| Pano | Yok |
| Kablo Uzunluğu | Yok |
Water Sound SP2200T Pompa Teknik Özellikleri |
|
| Pompa Modeli | SP2200T Santrifüj Pompa |
| Motor Gücü | 2,2 kW - 3 HP |
| Gerilim | 380 Volt (Trifaze) |
| Motor Hızı | 2900 d/d |
| Koruma Sınıfı | IP 54 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Sıvı Basma Sıcaklığı | 0-70oC |
| Bağlantı Ölçüleri | 2" emme - 11/2" basma |
| Emme Derinliği | 6 metre |
| Maksimum Basınç | 38 metre |
| Maksimum Debi | 30 m3/h |
Water Sound SP2200T Pompa Ölçüleri |
||||
| Model | Güç | Volt | Çıkış | Emiş |
| SP2200T | 2.2 kW | 380 | 11/2" | 6 mt |
Water Sound SP2200T Pompa Basınç Değerleri |
|||||||||
| Model | Güç | m3/h | 0 | 12 | 16 | 18 | 20 | 24 | 30 |
| SP2200T | 3 HP | mSS | 38 | 31 | 28 | 25 | 24 | 22 | 14 |
SP 2200T Water Sound Santrifüj Pompa Kullanım Alanları
- Water Sound SP2200T döküm gövdeli ve paslanmaz çelik çarklı, 2" emme - 11/2" basma ve 6 metreye kadar emiş gücüne sahip trifaze santrifüj pompa üretilmektedir.
- Santrifüj pompa olarak, yüksek debi gerektiren durumlarda kullanılmaktadır.
- Yerleşim birimlerinde, endüstriyel tesislerde ve sulama uygulamalarında
- Isıtma soğutma sistemlerinde, boya kabinlerinde, endüstriyel yıkama makinelerinde su temini ve su basınçlandırma için kullanılmaktadır.
- Yaklaşık 3.1 bar basınç gerektiren durumlarda
- 500 litre/dakika maksimum debi, 38 metre maksimum basınç kapasiteli, paslanmaz çelik çarklı, döküm gövdeli, 2" inç giriş - 11/2"çıkışlı, trifaze 3 HP santrifüj pompa SP2200T Water Sound Pompa , Santrifüj Pompa ve tüm Su Pompası çeşitleri konusunda teknik bilgi danışmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.
| Enerji Tipi | : | Elektrik |
| Voltaj | : | 380 |
| Güç (kw-HP) | : | 2,2 kw - 3 HP |
| Güç Aralığı (HP) | : | 2-3,99 |
| Maks. Basınç (metre) | : | 31-40 |
| Maks. Debi (m3/h) | : | 25.1-30 |
| Emme Çapı | : | 2'' |
| Basma Çapı | : | 1-1/2'' |
| Pompa Duruşu | : | Yatay |
| Devir | : | 3000 |
| Gövde Malzemesi | : | Döküm |
| Flatör Tipi | : | Flatörsüz |
| Çark Tipi | : | Kapalı |
| Çark Malzemesi | : | Paslanmaz-304 |
| Pano | : | Yok |
| Menşei | : | PRC (Çin) |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.